shopping_cart0 Atverti

Asta Kairienė, Jurgita Lymantienė. Draugaukime su garsais Š, Ž, Č, DŽ, II dalis, 1 klasei


3,50 €
Apie prekę

Kalbos ugdymo pratybų sąsiuvinis „Draugaukime su garsais Š, Ž, Č, DŽ, II dalis, 1 klasei“skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams, turintiems kalbos ir kalbėjimo sutrikimų (fonetinių ir fonologinių sutrikimų, kalbos neišsivystymą). Leidinys bus naudingas pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, tėveliams, besidomintiems vaiko kalbos ugdymo ypatumais.

Šis pratybų sąsiuvinis „Draugaukime su garsais Š, Ž, Č, DŽ, II dalis, 1 klasei“ gali būti nadojamas kaip

• pagrindinė mokymo priemonė, ugdant vaiku kalbą per logopedines pratybas (autorės rekomenduoja II-ąją dali naudoti gruodžio-vasario mėn.),
• papildoma medžiaga, plėtojant vaiko kalbinius gebėjimus savarankiškai namuose.

Sąsiuvinyje pateiktos Įdomios, patrauklios, žaismingos užduotys garsams Š, Ž, C, DZ mokyti, skirti, Įtvirtinti. Kiekvienoms kalbos ugdymo pratyboms skirtas atskiras puslapis (iš viso 25 pamokos).

Pratybų tikslai:
• mokyti taisyklingo garsų tarimo,
• diferencijuoti painiojamas fonemas,
• lavinti regimąjį ir girdimąjį suvokimą,
• mokyti garsinės analizės ir sintezės pradmenų,
• plėsti žodyną,
• ugdyti rišliąją kalbą,
• formuoti skaitymo ir rašymo gebėjimus.

Pratybų sąsiuvinyje „Draugaukime su garsais Š, Ž, Č, DŽ, II dalis, 1 klasei“ daug dėmesio skiriama mokymui individualizuoti ir diferencijuoti. Užduotys gali būti atliekamos individualiai (kai reikia surasti nurodytą garsą, rašyti, skaityti) ir grupėse (sprendžiant kryžiažodžius, sudarant sakinius ar kuriant kolektyvinius pasakojimus). Žaismingasis klaustukas kvies atlikti papildomas užduotis. Jas galima pritaikyti kūrybiškai, atsižvelgiant į kiekvieno vaiko poreikius ir kalbinius gebėjimus. Jei vaiko tempas lėtesnis, šias užduotis galima pasiūlyti atlikti namuose kartu su tėveliais.

Sis leidinys yra rekomendacinio pobūdžio. Kiekvienas pedagogas ar tėveliai, atsižvelgdami i vaiko kalbos raidos ypatumus, mokymosi sunkumus, gali keisti užduočių nuoseklumą ir intensyvumą, kūrybiškai jas pritaikyti. Sąsiuvinyje pateiktos užduotys, kryžiažodžiai ir žaidimai padės vaikams greičiau išmokti taisyklingai tarti garsus, juos diferencijuoti, lavės ir kiti pažinimo procesai, glaudžiai susiję su kalba. Pristatomos temos, siejamos su metų laikais, šventėmis, padės gilinti vaikų pasaulio pažinimo žinias, tikslins orientaciją laike ir erdvėje. Žaismingi piešinėliai suteiks teigiamų emocijų ir skatins mokymosi motyvaciją.
Sėkmės keliaujant užduočių labirintais. Taisyklinga kalba bus geras palydovas mokslo šalyje.

 

Asta Kairienė, Jurgita Lymantienė. Draugaukime su garsais S, Z, C, DZ, I dalis, 1 klasei

http://leidiniaipastu.lt/asta-kairiene-jurgita-lymantiene-draugaukime-su-garsais-s-z-c-dz-i-dalis-1-klasei-1

Asta Kairienė, Jurgita Lymantienė. Draugaukime su garsais Š, Ž, Č, DŽ, II dalis, 1 klasei

http://leidiniaipastu.lt/asta-kairiene-jurgita-lymantiene-draugaukime-su-garsais-s-z-c-dz-ii-dalis-1-klasei-1

Asta Kairienė, Jurgita Lymantienė. Draugaukime su garsais r, l, k ir g, t ir d, p ir b, o ir uo, ė ir ie. 1 klasei III d.

http://leidiniaipastu.lt/asta-kairiene-jurgita-lymantiene-draugaukime-su-garsais-r-l-k-ir-g-t-ir-d-p-ir-b-o-ir-uo-e-ir-ie-1-k-1


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. Leidiniai paštu